o nas...
nasz dorobek
przykłady
do wyboru do koloru!
tu nas znajdziesz

Sprzedaż Folii...


Rozszerzając zakres działalności naszej firmy, wprowadziliśmy w filiach w Łodzi i Poznaniu sprzedaż folii i materiałów reklamowych.

W ofercie naszej znajdziecie Państwo folie samoprzylepne w szerokiej gamie kolorów i odcieni. Aby zabezpieczyć się przed brakiem koloru lub odcienia posiadamy w sprzedaży folie kilku producentów.

CALON II HP PLUS- to folia wylewana, stosowana na podłoża "trudne", nierówne, nitowane oraz na powierzchnie elastyczne jak banery, plandeki itp.

CALON II EURO CALL-to folia kalandrowana o grubości 0.1mm i trwałosci 5 lat. Powyższe folie dostępne są w rolkach 25 i 50 metrowej długości oraz szerokości 610 i 1220mm.

ULTRAMARK-folia kalandrowana w bogatej kolorystyce w wersji połysk i mat. Folia ma okres gwarancji na kolor i trwałość- 3 lata.

ASLAN-występuje w kilku wersjach technicznych zabezpieczając tym samym wszelkie potrzeby naszych klientów.

ASLAN C 116-folia przeznaczona do reklam świetlnych. Powierzchnia folii matowa. Podświetlana punktowo rozprasza światło. Trwałość na warunki atmosferyczne 5-7 lat. Odporna na promieniowanie UV.

ASLAN C 140-folia samoprzylepna monomerowa, kryjąca, błyszcząca i matowa. Trawałość na warunki atmosferyczne 2-3 lata. Odporna na promieniowanie UV.

Wymienione folie są dostępne natychmiast.

W swojej ofercie posiadamy również folie nietypowe, np. odblaskowe, luminescecyjne, metalizowane. Znajdziecie Państwo u nas także materiały pomocnicze, jak papier transportowy, rakle plastikowe i filcowe, taśmy maskujące, dwustronnie przylepne na podłożu miękkim, nożyki do folii i papieru itp.