o nas...
przykłady
co my tu mamy?
do wyboru do koloru!
tu nas znajdziesz

Reklama na Taborze...


Nasze realizacje na środkach komunikacji możecie Państwo oglądać codziennie w miastach całej Polski. Ponad 60% wszystkich reklam na tramwajach i autobusach, to wynik pracy firmy "ANDY"

Do malowania wagonów używamy tylko lakierów renomowanych firm. Przy realizacji reklam stosujemy wszelkie dostępne techniki; nanosimy grafikę ciętą ploterowo z folii samoprzylepnych, drukowaną na specjalnych foliach posiadających atest wytrzymałości na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, wykonujemy również skomplikowane podkłady natryskowe metodą "paintbrush".
Wszystkie wykonane reklamy objęte są gwarancją przez cały okres trwania eskpozycji.
Prace na rzecz naszych Klientów nie ograniczają się tylko do samego wykonawstwa. Realizujemy projekty powierzone, lub nieodpłatnie tworzymy własne we współpracy z plastykami.

Wyręczamy naszych klientów przy zatwierdzaniu projektów w wydziałach architektury urzędów miast. Negocjujemy warunki umów dzierżawy wozów z firmami komunikacyjnymi i kontrolujemy ich przestrzeganie. Na życzenie Klienta ubezpieczamy reklamy od następstw wypadków komunikacyjnych i coraz częstszych, niestety, aktów wandalizmu.